MIESZKANIA I LOKALE

Inwestycja Sawa Bemowo Apartments jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którym zależy na bezpiecznej i godnej przyszłości. Oferujemy nowe mieszkania i apartamenty na sprzedaż, które znajdują się na warszawskim Bemowie. Dogodna lokalizacja oraz malownicze otoczenie kompleksu wpływają na pełne zadowolenie każdego mieszkańca. Luksusowe apartamenty w Warszawie są bowiem zlokalizowane z dala od zgiełku miasta, jednak blisko arterii komunikacyjnej i najważniejszych punktów stolicy.

Prezentujemy dokładny wykaz mieszkań oznaczonych kolorem zielonym (wolne), czerwonym (sprzedane) oraz niebieskim (zarezerwowane). W zależności od indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów, oferujemy większe lub mniejsze mieszkania znajdujące się na parterze i pierwszym, drugim, trzecim oraz czwartym piętrze. Po wybraniu przykładowego apartamentu można zapoznać się ze szczegółowym projektem, obejmującym powierzchnię i rozmieszczenie pokoi oraz możliwe zagospodarowanie wnętrz.
Każde mieszkanie posiada przestrzenny balkon, a do apartamentów na piętrze dołączony jest śliczny ogródek. Oferta obejmuje również przestrzenny lokal usługowy z pomieszczeniem głównym oraz socjalnym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji, a w razie pytań – do bezpośredniego kontaktu.

Wybierz kondygnację, aby zobaczyć dostępne lokale.

Biuro sprzedaży Solec Residence

ul. Solec 18, U23 
00-410 Warszawa

 

BIURO SPRZEDAŻY

 

 

OTWARTE

Pon - Pt:  9:00 - 17:00